Předsíně

Předsíň je vstupním prostorem do Vašeho bytu a tak by měla být svým způsobem reprezentativní a zároveň vhodně volená tak aby splňovala účel pro úschovu a odkládání oblečení a dalších částí oděvu. Při vstupu do haly bytu či předsíně, si začínáme utvářet názor, zda se nám byt bude líbit nebo ne. Podle prvního pocitu podvědomě odhadujeme, jak na nás zapůsobí celý byt.

Předsíň je prostor, kde se nejvíce uplatní nábytek na míru, patří mezi ty části bytu, kde krása a elegance interiéru nestačí, hlavním bodem řešení je rozvržení jeho užitné hodnoty, tzv. ergonomie prostoru.

Předsíně „odjakživa" plní několik funkcí a ne vždy je lze jednoduše sladit a funkčně propojit. Primárním požadavek na tento prostor je úložnost obuvi a svrchního oblečení.

Tento požadavek nejlépe splňují vestavěné skříně, odkládací stěny s policemi, šatní skříně a to vždy v objemu, který odpovídá počtu členů rodiny. Navrhneme pro Vás předsíně, předsíňové stěny, skříňky, botníky a další doplňky. Splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, účelnost i funkčnost.